Zayıf Gösteren Stil Önerileri

Kadınların korkulu rüyası olmaya devam eden kilolar nedeniyle gardırobunuza bakıp hangi kıyafetin daha iyi olacağı sorusu ile canınız sıkılıyor olabilir. Spor ve diyet programlarından adeta bıktıysanız ve zayıf görünmek konusunda size yardımcı olacak olan stil önerileri için bazı önemli detaylar vardır. Zayıf gösteren stil önerileri;

Desenlerden ve geometrik şekilli kumaşlardan kaçınmalısınız :

Geniş bir kalçanız varsa kalçada fırfır ve kavis gibi detayları olan elbise modellerinden uzak durmalısınız. Vücudunuza yapışan kumaşlardan uzak durmaya çalışırken zayıf gösteren kıyafetlerin alt ya da üst giyimdeki parçası belli bir bölgeyi dar tutarak ortaya çıkarmaktadır. Çok fazla gösterişli desenli, enine çizgili ve geometrik detaylı kumaşlar sizi daha kilolu gösterecektir. Siyah ve lacivert üzerine büyüklü küçüklü çiçek baskılar, belden büzgülü koyu renk elbiseler zayıf gösteren tercihlerden olacaktır.

Etek seçimi için dikkatli davranın :

Zayıf gösteren stil önerileri arasında eteklerden dökümlü ve koyu renkli ve kumaşları tercih edin ki daha zayıf görünmeniz çok daha kolay olabilmektedir. Vücudunuza yapışan bir kumaştan etek alırsanız tüm hatlarınızı ortaya çıkaracağından doğrudan kusurlarınızı belli edecektir. Diz boyunda ortası pileli olan veya boyuna çizgili kumaşlar sizi olduğunuzdan çok daha zayıf gösterecektir.

Parlak kıyafetlerden uzak durun:

Payetli kumaşlardan yapılan elbiselerden kesinlikle uzak durun çünkü bu kumaşlardan yapılan elbiseler sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir. Mat ama daha canlı görünebileceğiniz krep ve krinkıl kumaşları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

 

Yükleniyor...