Yazlık Hamile Elbise Modelleri

Her bayan için hamile kalmak her ne kadar özel olan bir yere sahip ise bir diğer yandan da o anlarda giyecek oldukları kıyafetler ile en özel olan yere sahip olmaktadır. Bebeklerin rahat etmesi sağlanır iken hem annenin rahatı hem de annenin modernliği de sağlanması gerekir. Bunlar için üretimi sağlanan birçok hamile elbise modelleri arasında yaz ayları için üretilen modelleri her an dikkatleri üzerine çekmektedir.

Her kesimden olan hamile bayanların kendilerine en uygun olan modelleri oldukça rahat bir şekilde kullanabilmeleri amacı ile üretilen elbiseler arasında hem kot hem de penye olan modelleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem oldukça sade olan modelleri yer alır iken hem de isteyen bayanlar için oldukça hareketli ve gösterişli olan alternatifleri de geniş bir ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Yazlık Hamile Elbise Modelleri 2017

Dikkatleri tam anlamı ile üzerine çekmeyi başaran bu hamile elbiselerin isteyenler için uzun olan modelleri yer alır iken bir yandan da isteyenler için bilek boy ara boy ve mini olan modelleri yer almaktadır. Askılı olarak üretilen bu elbiselerin hem çapraz kol hem de tek kol olan modelleri de vitrinlerde yerini almaktadır. Özel olan davetlerde giyilmek için kullanılan modelleri arasında bir yandan şifon olan modelleri yer alır iken bir diğer yandan da saten olan modelleri yerini almaktadır. Üzerinde yer alan işlemeler ile dikkatleri üzerine çeken modellerin yanı sıra sade olan alternatifleri de yerini almaktadır.

Yazlık Hamile Elbise Fiyatları Ne Kadar?

Belli bir fiyat aralığı şuan için kestirilebilir değil. Fakat yaz aylarına doğru yaklaştıkça 50 ile 500 lira arasında olacağı tahmin ediliyor.

2017 Yaz ayları hamile bayanlar için hazırlanan galerimizi inceleyin.

Yükleniyor...