Yaz Düğünleri İçin Gelinlik Modelleri

Her genç kızın en büyük hayali hayatının aşkı olan kişiyle hayatını birleştireceği düğününde beyazlar içerisinde bir gelinlik giymektir. Genç kızların gelinlik hayalleri düğün hazırlığı aşamasında onun için ve tabii ki damat adayı ve aileler açısından son derece yorucu ve stresli geçebilir. Gelinlik seçimi noktasında gelin adayları, ilk olarak mevsim koşullarına göre hareket etmesi durumunda istediği gelinlik modelini seçebilmek için alternatiflerinde önemli bir düşüş oluşturabilir. Özellikle de yaz düğünleri için gelinlik modelleri ile ilkbahar ve yaz aylarında genellikle açık havalarda yapılan düğünlerde tam olarak istediği gelinliği bulabilir.

Dantelli Gelinlik Modelleri Tercih Ediliyor

Genç kızların rüyalarını süsleyen gelinlik tasarımı için özellikle de 2019 yaz gelinlik modelleri çok zengin bir çeşitlilik sunuyor. Her sezon olduğu gibi 2019 yaz gelinlik modasında da yaz düğünleri için gelinlik modelleri danteller, uçuşan tüller ve desenli saten kumaşları ile ön plana çıkıyor. Özellikle kırık beyaz tonlarının hakim olduğu gelinlik modellerinde dantelli uzun duvaklar gelinliklerin en çok göze çarpan detayı olarak öne çıkıyor.

2019 yaz aylarında gelinlik koleksiyonlarında yaz düğünleri için gelinlik modelleri kabarık, V yaka, işlemeli, dantelli, straplez, balık etek ve kayık yaka şeklinde çok sayıda model seçeneği bulunuyor. Bu çeşitlilik içerisinde gelinlik seçimi yapmak oldukça zorlu olsa da mevsim etkeninin ardından vücut ölçüleri ve özellikleri de değerlendirildiğinde istenen gelinliğe ulaşmak daha basit bir hal alacaktır.

Kır & Yaz Düğünleri İçin Gelinlik Modelleri Videosu

Yükleniyor...