Uzun Elbise Modelleri 2017

Bir bayan için elbise, giyim dünyasındaki en önemli kurtarıcı, en önemli yardımcı ve en çok sevilen kıyafet türüdür. Dar elbise, abiye elbise, mini elbise ve tabii ki uzun elbise şeklinde çok farklı modeliyle elbise modelleri, bayan giyim modasında her sezonda kendisine yer buluyor. Bayanlar ofiste, gece gezintisinde, düğünde, özel davetlerde veya günlük yaşantılarında uzun elbise modelleri tercihinde daha ısrarlı oluyor. Bunun sebebiyse vücut hatları ve özellikler her ne tipte olursa olsun şık ve etkileyici bir görünüme sahip olmanın en kolay yolu olmasıdır.

Tek parça elbise modeli olan ve kesimi diz kapağı hizasında ya da diz kapağı üstünde olan uzun elbiseler, her tarza ve her yaşa uygun model çeşitliliği barındırır. Mezuniyet balosuna gidecek yeni mezun bir genç ile kızının düğününe gidecek bir anneye kadar her yaş grubundan bayanın tercih edebileceği bir çeşitliliğinin bulunuyor olması da uzun elbise modelleri için bu denli yoğun talebin oluşmasında son derece önemli etkileri bulunmaktadır.

Uzun Elbise Kombinleri

2017 ilkbahar bayan giyim koleksiyonları ile birlikte mağaza vitrinlerinde yer almaya başlayan baharlık uzun elbise modelleri düz kesim ve tek renk tasarımıyla öne çıkıyor. Zarafet ve şıklığın ön plana çıkartıldığı uzun elbiseler ince ve küçük aksesuarlara taçlandırılarak, göz alıcı bir dış görünüm yaratılabilmesini mümkün kılıyor. Daha çok canlı renklerin tercih edildiği ilkbahar uzun elbise trendleri, ince topluklu önü açık veya sandalet tipli ya da krem, beyaz ve kahverenginin açık tonlarındaki ayakkabılarla kombin ediliyor.

Yükleniyor...