Üçgen İğne Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Sizlere çeşit çeşit iğne oyası modelleri videolu anlatımlarla yapılışlarını anlatmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda üçgen şeklinde rengarenk iğne oyaları nasıl yapılır onu öğreneceğiz. Oldukça basit olup anlatımı yapan kişi detaylıca yapmış. 10 dakikalık bir anlatımla sizler de iğne oyası üçgen yapabilirsiniz.

Üçgen İğne Oyası Modeli – Yeni İğne Oyası

Örgü dünyasında en zor uygulamalar genellikle iğne oyası modelleri uygulamalarında bulunur. İster hobi mahiyetli isterde kazanç sağlamak amacı ile olsun örgü dünyasının renkli ve zengin içeriği arasında iğne oyası modelleri herkesin ilk tercihi olur. Ancak diğer örgü tekniklerine göre daha zorlayıcı bir uygulaması bulunuyor olsa da iğne oyasının pratik şekilde uygulanması konusunda detaylı anlatımları sizlerle paylaşıyoruz.

Bu çerçevede de üçgen iğne oyası uygulamasının nasıl yapılacağını merak edenler için yakın çekim planlamalı ve kapsamlı anlatımın bulunduğu örnek bir uygulama videosu ile bu alanda merakı bulunanlar için eşsiz bir kaynak sunuyoruz. Bu sayede en kısa süre içerisinde birbirinden özgün süslemeler yaratabilme şansı verecek düzeyde özgün üçgen iğne oyası uygulama deneyimi kazanabilmek mümkün oluyor.

İğne Oyası Modelinin Resmi;

üçgen iğne oyası modeli

Eğer iğne oyası yapmayı yeni öğreniyorsanız bu yazımız size göre;

Yükleniyor...