Şık Erkeklerin Alışkanlıkları

Zahmete girmeden şık olmayı başarabiliyorsanız, ustalık seviyesine ulaştığınız anlamına gelir. Hiçbir erkek (her ne kadar aksini iddia etseler de) şık olarak dünyaya gelmezler. Tecrübeler ve her gün yaşanan deneyimlerle birlikte bir deneme yanılma süreci içerisine girerler. Şık olabilmek için erkek giyim modasını yakından takip etmek gerekir.

Şık erkekler kıyafetlerini bir önceki günden planlamaz. Dolaplarına ve kombin yeteneklerine de güvenerek, sabah hazırlıkları pek de uzun sürmüyor. Bu yazımızda ise şık erkeklerin alışkanlıklarına yer vereceğiz. Tabi bunun için de erkek moda akımlarını da gözden kaçırmamak gerekiyor.

Giydiklerine güveniyorlar

Erkek için güven, iyi görünmenin anahtarıdır. Şık bir adam, iyi görünmenin karşılığında asla rahatlığından taviz vermez. Eğer giydiklerinin içerisinde kendini rahat hissetmiyorsa her açıdan bunu belli edecektir. Şık bir erkek olmanın önüne ise büyük bir engel koyacaktır.

Giydiği Her Şey Üstüne Uyumludur

İyi stile temel olan bir numara ise, fit olmaktır. Harcamış olduğunuz para ne olursa olsun, üzerinize tam oturmuş bir kıyafetten daha başka hiçbir şey iyi olamaz. Erkek giyim modasının altın kurallarından biri de üzerine tam oturmuş fit görünen kıyafetlerdir.

Kaliteye Para Harcamaktan Korkmazlar

Zamansız bir tarzın arkasından erkekler kıyafetlerine yatırım yapmaktan korkmuyorlar. Gördükleri anda kaliteyi anlıyorlar ve muadil bir ürünle karşılaştırdıklarında üzerinde nasıl bir farkla duracağını görebiliyorlar. Erkek giyim modası 2019 özellikle bu farkın yansımasını her kombinde fark ettiriyor. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz üretimlerden gelen kıyafetler ilk denemeden sonra bile bir fiyasko sonucu gösteriyor.

Marka Takıntıları Yoktur

Erkek giyim modasını yakından takip eden şık erkekler, tek bir markada saplantılı değillerdir. Zaten tek bir marka ile baştan aşağı şık bir erkek göremezsiniz. Tabii ki bazı temeller için sıklıkla kullandıkları favori bir markaları olabilir.

Şık Erkekler Oldukça Mütevazidir

Şık bir adam çok mütevazidir ve başkalarına stil tavsiyesi verme gereği duymaz. Tabi eğer sorulursa da tavsiye ederler. Ancak insanlara nasıl daha iyi görünebileceklerini söylemezler. Sadece birkaç küçük tavsiye ile sınırlı kalırlar.

Yükleniyor...