Örgü Şal Modelleri 2017

Bayan giyim koleksiyonlarında bulunan en önemli parçalardan birisi olan şal, bayanların omuzlarına dolayabildikleri soğuklara karşı iyi bir şekilde korunabilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Bu sebeple genellikle kış aylarında kullanılan şal, modellerine göre ilkbahar ve yaz aylarında serin olan gecelerde de kullanılabiliyor. Bayan giyim dünyasında pek çok parçada olduğu gibi şalda da örgü alternatifleri bulunuyor. Ancak fabrikasyon örgü şal modelleri yerine el emeğiyle yapılan örgü şalların tercih edilmesi daha iyi bir kullanım sunuyor.

Hem şık hem de pratik şekilde yapılabilen birbirinden özgün ve özel olarak seçilmiş olan örgü şal modelleri sayesinde her türlü kombine özel olarak şal örülebiliyor. Hızlı ve kolay şekilde örülebilmesi, örgü örmede deneyim ve yetenek ne derece olursa olsun tüm bayanlar tarafından şal örülebilir. Bu durumda örgü örmeye başlayan her bayanın ilk olarak örmeyi tercih ettiği parçaların başında şal bulunuyor. Tercih edilecek ipliğe göre mevsim koşullarına göre kullanabilirlik sağlanabiliyor.

Örgü Şal Modelleri Nerede Kullanılır?

Yaz aylarında özellikle geceleri çıkan serinlerde omza atılabilecek şık ve hafif örgü şal modelleri haricinde kış aylarının soğuklarından korunmayı sağlayacak kalın şal modellerini örmek tercih edilecek ipliğe göre değişmektedir. Zengin iplik renk çeşitliliği sayesinde her türlü zevke ve kombine göre deseni ve rengi bulunan şallar tasarlanabiliyor. Her tarzda kullanılabilecek bir uyumluluğu bulunan örgü şallar, abiye kıyafetlerde kullanılabildiği gibi günlük kıyafetlerde de son derece uyumlu şekilde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Örgü Şal Modelleri Video

Daha fazla örgü modelleri için takipte kalın.

Yükleniyor...