Örgü Bebek Hırkası Modelleri

Bebekler geldikleri her eve neşe ve renk katar. Ancak bebek sağlığı tüm yeni ebeveynler için son derece endişe verici konuların başında geldiğinden, her ilk dönemde bebeklerin sağlığının korunması için olması gereken fazla dikkat ve önemi vermektedirler. Bu noktada da bebeğine kendi eliyle bir hırka örmek isteyen anneler için örgü bebek hırka modelleri bulunuyor. Özellikle kış aylarında bebeğin soğuk havalardan en iyi şekilde korunmasını sağlayacak birbirinden şirin ve şık hırkalar örmek isteyen anneler için farklı örgü tekniklerinden oluşan zengin örgü bebek hırkası modelleri bulunuyor.

Bebek Örgü Hırka İçin İplik Seçimi

Bebekler için yapılacak örgü hırka modelleri genellikle çok geniş renk çeşitliliği kullanılarak yapılır. Birden fazla renkteki iplik kullanımının yapılabildiği bebek hırka modelleri için tercih edilecek iplik modeliyse yapılacak hırkanın ne kadar kalın olması gibi faktörlere göre isteğe bağlı seçilmesi mümkündür.

Örgü Bebek Hırkası Modelleri Resimleri

Tek Parça Örgü Bebek Yeleği

Tek parça örgü bebek yeleği, dikişsiz bebek yeleği olarak da biliniyor. Son derece basit şekilde yapılabilen bu tek parça örgü bebek hırkası modelleri bebeklerin kış aylarının soğuk havalarından korunmasını sağlarken, şirin ve şık bir görünüme sahip olmasını da sağlayacaktır. Uygulanışı oldukça kolay olan dikişsiz örgü bebek yeleklerinde arzuya göre boncuk veya kurdele ile son derece şirin süslemeler yapılabilir. Bu örgü tekniğinde yeleğin ön ve arka kısımlarının birbirlerine birleştirilmesi aşamasında sadece omuz bölümlerinde dikiş kullanılmaktadır.

Tunus İşi Tek Parça Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Daha fazla örgü modelleri için bizi takipte kalın.

Örgü Bebek Hırkası Modelleri 2017

Yükleniyor...