Örgü Battaniye Modelleri

Boş zamanları değerlendirme, aile bütçesine katkı sağlamak veya hobi uygulaması olarak değerlendiren örgü örmek, modern çağda da özellikle başta ev hanımları olmak üzere tüm bayanlardan yoğun şekilde ilgi görüyor. Meydana gelen bu yoğun ilgi ve örgü örme uygulamalarının çok geniş yelpazeye sahip olması örülebilecek ürünlerin çok çeşitli olmasını sağlıyor. Özellikle de örgü battaniye modelleri sayesinde bayanların evde kendi battaniyelerini örebilme şansına sahip olabiliyor.

Örgü Battaniye Modellerinde Renk Seçimi

2017 yılının en çarpıcı ve öne çıkan renklerinden oluşan iplikler ile örgü battaniye modelleri çok zengin görsellik çeşitliliğinde uygulanabiliyor. Genellikle örgü bebek battaniyesi ören bayanlar için değer verdikleri bebeklerinin kış aylarında kendi emeklerinin ürünü olan battaniye ile soğuk havalara karşı en iyi şekilde korunması sağlanabiliyor. El emeği olmasının dışında da istek ve arzulara göre hem biçim hem de tasarım yönünden çok daha kişisel şekilde örülebilen 2017 örgü bebek battaniyeleri son derece yoğun ilgi görüyor.

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebeklerin cinsiyetine göre tercih edilebilecek zengin renk çeşitliliği içerisinde yoğunluklu olarak erkek bebekler için mavi tonları kullanılırken, kız çocukları için pembe renk tonlarının kullanımı tercih ediliyor. Bunun yanı sıra ünisex renkler olan kırmızı, kahverengi, sarı ve siyah renklerdeki ipliklerde tercih edilebilir. Bebekler için yapılacak örgü battaniye modelleri için kullanılacak iplik seçimi ise doğrudan battaniyenin ne kadar kalın olması ve nasıl bir yapıya sahip olmasının istendiği ile doğru alakalıdır.

Yükleniyor...