New York 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri

New York 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri

1-Lavanta Kadınlar

2017 Sonbahar’ı; hardal, kobalt ve koyu kırmızı renklerinin etrafında yoğunlaşırken İlkbahar’ın renk paletinde daha az ana renkler görülüyor. 2018 İlkbahar defileleri, beklenmedik bir şekilde artan narin lavanta rengi gibi pastel tonlarını ve yeni ışıltıları arttırarak, sokaklarda bol bol lavanta kadınlar görebileceğinizin sinyalini veriyor.

1

2-Bembeyaz Kot

Tek renkliliğin hiçbir yere kaybolmaması ve kotların çokça kullanılmasıyla baştan ayağa uygulanan bembeyaz tasarımlar, ilkbahar trendlerinde doğal bir görünüm oluşturuyor. Önümüzdeki sezonun iddialı parçalarından biri olmaya hazırlanan bu beyaz jean’ler, adeta sadeliğin savunucusu!

2980-bembeyaz-denim-8bembeyazdenimnewyorkfashionweek

3-Transparan

Tasarımcılar 2018 sezonunda vücudu biraz daha öne çıkarıyor. Abartılı olmadan, şık bir görünüme sahip olan tasarımlardaki soft ve ince kumaşlar, vücudun çekiciliğini ön plana çıkarmak yerine daha romantik hissettirmesi için büyük bir öz veri ile tasarlanmış.

2981-transparan-2transparannewyorkfashionweek

4-Takımların 50 Tonu

2017 sezonunda, dökümlü takımlarla başlayan bu trend, yaz sezonunda da farklı renk alternatifleriyle yerini korumayı sürdürüyor. Podyumlardan caddelere taşınan bu bir birinden farklı takımlardan, favori renginizden bir tane mutlaka almalısınız.

2982-takimlarin-50-tonu-3takimlarin50tonunewyorkfashionweek

5-Dikey Çizgiler

Çizgiler yaz koleksiyonlarında az da olsa bir miktar rol oynar. Bu sezon ise çizgiler, kalın veya ince; siyah beyaz veya renkli olmak üzere birbirinden farklı çeşitlerde piyasada boy gösteriyor. Brock Collection’ın seyrek çizgilerden oluşan bu tasarımlarından, Monse’nin yoğun çizgilerine kadar birçok modacı 2018 sezonunda çizgilerden vazgeçmemiş.


2983-dikey-cizgiler-4dikeycizgilernewyorkfashionweek

Devamı Geliyor…

 

Yükleniyor...