New York 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri Çantalar

New York 2018 İlkbahar/Yaz Trendleri Çantalar

1-XS Çantalar

Kış sezonundaki büyük çantaların yerini yaz sezonunda bayağı küçük çantalar alıyor. Bazılarının bir el büyüklüğü kadar olduğu görülen çantaları kullanmak ise oldukça kolay. Yalnızca bir iki parça eşyanızı koyabileceğiniz bu çantaları, kıyafetlerinizle uyumlu hale getirerek istediğiniz tarzı yaratabilmeniz mümkün.

12

2-Canlı Pembe

İlkbahar/yaz sezonunu etkisi altına alan canlı pembe, yeni sezonda renklerin canlılıkları arasında kaybolacağınıza dair ipuçları veriyor. İsterseniz bir elbisede ya da bir takımla tercih edebileceğiniz bu renkle, her daim fark yaratabilirsiniz.

2985-canli-pembe-7canlipembenewyorkfashionweek

3-Dekoratif Denimler

Denimler, hiç şüphesiz ki, her zaman en çok giyilen parçalar arasında bulunuyor. Bundan yola çıkarak da denimleri kendilerine göre yorumlayan tasarımcılar, ortaya birbirinden farklı dekoratif denimleri ortaya çıkardı. Adam Selman’dan Calvin Klein şovuna kadar birçok defilede görülen parçalar, New York Moda Haftası’nın en ilgi çekenleri arasında oldu.

2986-dekoratif-denimler-9dekoratifdenimnewyorkfashionweek

4-Turuncu

Canlı renkler ilkbahar/yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor. Canlı pembe tonlarıyla birlikte parlak turuncular da hemen hemen her defilede kendini gösterse de sonbahardan kalma koyu renklerinizi gözden çıkarmak için yine de acele etmeyin. Çünkü, şovlarında tamamlayıcı parlak renkleri kullanan Cushnie et Ochs ve Brandon Maxwell gibi tasarımcılara göre, koyu renklerle bu sıcak tonlar karıştırılıp güzel bir tarz yaratılabilir.

2987-turuncu-10turuncunewyorkfashionweek

5-Çiçek Bahçesi

Sonbahar/kış trendlerinde de etkisini gösteren çiçek desenleri, yoluna tam gaz devam ediyor. Büyüklü küçüklü çiçeklerle birçok parçada hayat bulan desenler, moda haftasında göze çarpanlar arasında. İlkbahar ve yaz mevsiminde en çok tercih edilen baskı olan bu çiçekli parçalar, yeni sezonda da gardıroplardaki yerlerini koruyacak.

2986-dekoratif-denimler-9dekoratifdenimnewyorkfashionweek 2988-cicek-bahcesi-6floralnewyorkfashionweek

Yükleniyor...