Mayo Modelleri 2017

Her yaz tatili öncesinde bir rutin haline gelen tatil alışverişlerinin ana ürünü her sezonda mayolar oluyor. Bayanların yaz aylarında plajda veya havuz başında kışın tüm yorgunluk ve stresini atacağı yaz tatilinde beraberinde şık ve etkileyici bir görünüme sahip olmak istemesi son derece doğaldır. Yaşamının her anında ve her noktasında şıklığına ve güzelliğine önem veren kadınların, yazın denize veya havuza girerken de arzuladıkları göz alıcı şıklığa kavuşabilmelerini sağlayacak mayo modelleri ilkbahardan vitrinlerde yerini alıyor.

Dünyaca ünlü mayo markaları ve stilistler tarafından hazırlanan 2017 mayo trendleri ilkbahar aylarının gelmesiyle birlikte bayanların beğenisine sunuluyor. Böylelikle tam alışveriş dönemine denk gelen bu süreçte yaz aylarında trend olacak en özel mayo modelleri satın alınabiliyor. Turkuaz, turuncu ve siyah şeklinde genellikle ağır ve dikkat çekici tonlardaki renklerin ön plana çıktığı 2017 mayo trendleriyle plajlara renk geliyor.

2017’de de ip ve pencere detayları bayan mayo ve beraberinde bikini modası için en önemli temel tasarım özelliklerini oluşturuyor. Bunun yanı sıra modern yaşamda son dönemlerde her alanda geriye dönüşün izlerinin görülmeye başlaması mayo modasında da kendisini gösteriyor ki özellikle retro mayo modelleri 2016 yaz sezonuna göre daha fazla mayo koleksiyonları içerisinde kendisine yer buluyor. Bikini modellerindeki püskül trendi de mayolardaki retro hakimiyeti etkisiyle mayolarda da kendisini etkin biçimde 2017 mayo modasında gösterecek gibi görünüyor.

Yükleniyor...