Mavi Takım Elbise Çeşitleri

Takım elbisede en çok tercih edilen renkler arasında yer alan mavi, kendi içerisinde farklı tonlara ayılır. Kiğılı mavi tonlarınının her birine ait ve değişik kesimlerde hazırlanmış takım elbiseler sunar. Kiğılı mavi takım elbise çeşitleri arasından tarzınıza en uygun olan takımı kolayca bulabilirsiniz. Bunlar arasından seçim yaparken vücut tipinize en yakın parçaları seçmeniz size daha şık bir görünüm kazandırır. Özellikle kravat modelleri ve mavi takım elbise altına ayakkabı seçiminize dikkat ettiğinizde uyum içerisinde bir kombin yapabilirsiniz.

mavi-takim-elbise

Kiğılı Mavi Takım Elbiseler

Kiğılı mavi takım elbise kategorisinde geniş bir skalaya sahiptir. Tasarımlar arasında en çok talep gören genellikle parlement mavi takım elbise modelleridir. Özellikle klasik lacivert renk takımlara alternatif arayanlar için parlement gayet ideal bir renktir.

Mavi takımlar içerisinde buz mavi takım elbise, açık mavi takım elbise ve mavi çizgili takım elbise modellerini de görebilirsiniz. Buz mavisi ve açık mavi takım elbise daha çok ilkbahar yaz sezonu için tercih edilir. Mavi çizgili takım elbise ise size daha geniş kullanım imkanı sağlar. Her mevsim ve her tarz ile uyum sağlayan mavi takımlar sunan Kiğılı ile görünümünüze canlılık kazandırabilirsiniz. Mavi takım elbise altına ayakkabı ve kravat modelleri tercihlerinizde de, Kiğılı siyah ayakkabı çeşitleri farklı tonları ile kombinlerinize eşlik ediyor.

mavi-kravat

Mavi Takım Elbise Altına Ayakkabı Seçimi

Mavi takım elbise altına ayakkabı seçimi yaparken takım elbisenizin tam olarak hangi renk olduğuna dikkat etmelisiniz. Buz mavisi takım elbisenin altına kahverengi tonları daha uyumlu bir görünüm sunar. Koyu mavi takım elbise altına ise bordo renk bir ayakkabı seçerek tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Kravat modelleri için de koyu ve açık renk zıtlığını kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Eğer lacivert tonlarında takım elbiseniz varsa ve her renkle uyum sağlayan bir ayakkabı ile kombin yapmak istiyorsanız, bu durumda siyah ya da taba renklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle siyah renk ayakkabı pek çok takımla uyum sağlar. Ancak burada ayakkabı ile aynı renk kemer kullanmanız önemlidir. Kravat ve ayakkabı uyumu, erkek kombinleri için önemli bir püf noktadır.

ayakkabi

Mavi Takım Elbiseler Nasıl Kombinlenir

Mavi takım elbise kombinleri içerisinde özellikle lacivert tonlarında yapılan kombinler erkekler tarafından ilgi görür. Bu takımlar, Kiğılı gömlek ve kravat modelleri ile farklı görünümlere kavuşur. Gömlek modellerinde, genelde açık mavi, beyaz ya da takım ile birebir renkte olan parçaları tercih edebilirsiniz. Mavi takım elbise altına ayakkabı, gömlek, kravat uyumuna dikkat etmeniz size avantaj sağlar.

Mavi takım elbiseye hangi renk kravat olur diye merak ediyorsanız kravat modelleri arasından seçim yaparken giyeceğiniz gömleğin ve takımın desenini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer desenli gömlek ya da takım giyiyorsanız bu durumda mutlaka sade kravat modelleri kullanmalısınız. Aksi takdirde karışık bir görünüm oluşabilir. Bunun tam tersine sade ve düz parçalar tercih ettiyseniz takıma hareket kazandırmak adına desenli ve ince kravat modelleri sizi daha hoş gösterecektir.

Yükleniyor...