Çeşitli Lif Modelleri 2017

Kişisel malzemeler, günlük yaşamda bulunan diğer tüm eşyalardan ayrı bir önem ve değere sahiptir. İşte bu tip kişisel eşyalar arasında bulunan ve banyoların vazgeçilemez parçalarından birisi olan lif, çok zengin model çeşitliliği ile her kullanım ihtiyacına ve kullanıcı zevkine göre önemli alternatifler sunuyor. Özellikle de örgü teknikleri kullanılarak bireysel olarak yapılan örgü lif modelleri sayesinde artık banyoda kullanılacak liflerin tam olarak ihtiyaçları karşılayacak şekilde yapılabilmesi mümkün oluyor.

Aşağıda videolu örnekler eklenmiştir. Resim galerisi güncellenmiştir.

Ne Tür Lif Modeli Desenleri Tercih Edilmeli?

Desen, renk ve şekil gibi pek çok açından lif modelleri örgü teknikleri kullanılarak yapılması durumunda çok daha kişisel zevklere uygun biçimde yapılabiliyor. Modern yüzyıl teknolojileriyle birlikte diğer tüm bireysel eşya ürünlerinde olduğu gibi liflerde de fabrikasyon üretimle hazır olarak satışı yapılan lifler bulunuyor. Ancak bu hazır liflere nazaran el emeğiyle evde örgü teknikleriyle yapılan lifler, hem çeyizlerin hem de banyoların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor.

Örgü Lifte Renk Kullanımı

Örgü teknikleri yardımıyla yapılacak lif modelleri 2017 çok zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Örgü liflerde tek renk iplik seçimi yapılarak gerçekleştirilebilen uygulamalar olduğu gibi iki ve hatta daha fazla rengin kullanılarak yapılabilen uygulamaları da mevcuttur. Örgü liflerde aynı zamanda desensiz, düz örme yapılabilen basit modeller olduğu gibi çok çeşitli model ve motifli yapılabilen modellerde bulunuyor. Örgü lif yapımında tercih edilecek iplik seçimi de sakallı iplik, ebruli iplik gibi çok geniş yelpazedeki iplik çeşitliliği içerisinde arzuya göre seçilebilir.

Lif Modelleri Resimleri 2017

Yeni Lif Modelleri 2017 Video

Yükleniyor...