Kırmızı Elbise Modelleri ile Nasıl Kombin Yapılır?

Kırmızı elbise modelleri  ile yapılan kombinler şık olduğu kadar zor olan bir stildir. Her renkle kombin olmaz. Şimdi kırmızı elbisenin hangi renklerle, hangi saç modeliyle, hangi tür makyajla daha iyi görüneceğinden bahsedelim.

Kırmızı elbise modelleri ile hangi renk ayakkabı giyilir?

Uyum sağlayacak birden çok ayakkabı modeli var ama en iyi uyum sağlayacak model siyah ayakkabıdır. Kırmızı elbisenizi şık bir siyah ayakkabı ve siyah çanta ile tamamlarsanız çok hoş ve çekici bir görüntü yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız takıların rengini de seçtiğiniz ayakkabı ve çantanın rengine uygun seçmelisiniz. Siyah rengin yerine metal grisi ve ya altın rengi de kullanabilirsiniz.

Kırmızı elbise ile saç modeli nasıl olmalıdır?

Kırmızı elbise modelleri seçen kişiler için farklı saç modelleri mevcuttur. Saçlarınız seçtiğiniz elbiseye göre değişebilir ama en doğru seçim dağınık topuzdur. Saçlarınız toplu olduğu zaman hem omuzlarınızın güzelliği ortaya çıkar hem de saçlarınız çok göze çarpmadığı için elbisenizin şıklığı gölgeye düşmüş olmaz.

Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır?

Seçeceğiniz makyaj ayakkabılarınızın ve takılarınızın rengi ile uyum içinde olmalıdır. Saçlarınız toplu olacağı için gözlerinizi ortaya çıkaran bir makyaj yapabilirsiniz.  Verilen bu  tavsiyelere uyarak kırmızı elbise modelleri ile ortamın en şık bayanı olabilir bütün gözleri üstünüze çekebilirsiniz.

Kırmızı elbise modeli ve kombin

yilbasi-kirmizi-elbise-modelleri-ve-kombinler-2015-9.jpg

Yükleniyor...