İğne Oyası Yazma Modelleri

Yazma çok eski tarihlerden modern dünyaya kadar her zaman yaygın şekilde kullanılmış ve özünü koruyarak 21.yüzyıla ulaşmayı başarmıştır. Başta ev hanımları olmak üzere tüm bayanlar tarafından en sık kullanılan eşya veya takılardan birisi olan yazma için günümüzde çok yüksek satış rakamlarıyla karşı karşıya kalınıyor. Özellikle de el emeği olan yazma modelleri için çok yüksek fiyatlandırmalar bulunuyor. Ancak iğne oyası yazma modelleri bireysel olarak tüm bayanlar tarafından rahatlıkla yapılabilecek örgü ürünlerinden birisidir. Yazma kenarlarına uygulanabilecek birbirinden şık iğne oyası süslemelerine ilişkin birbirinden özgün çok çeşitli model seçenekleri mevcuttur.

Çeşitli İğne Oyası Yazma ve Yemeni Modelleri

Zengin çeşitliliğin bulunduğu iğne oyası yazma modelleri arasında bayanlar, tam olarak istedikleri görsellikleri meydana çıkartacak modelleri kolaylıkla bulabilir. Tamamen özgün ve güncel modellere ilişkin olarak çok zengin bir içerik çeşitliliği bulunuyor. Anadolu coğrafyasında son derece yaygın şekilde kullanılan başörtüsünün kenar/uç kısımlarını renklendirmek ve süslemek hedefi ile uygulanan sanata iğne oyası ya da bir diğer adıyla tığ oyası adı verilmektedir.

İğne Oyası ile Gelir

Günümüzde evde boş vakitlerini değerlendirmek ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlar tarafından da tercih edilebilecek bir gelir kaynağı olan iğne oyası, aynı zamanda da hobi amaçlı da yaygın şekilde uygulanıyor. Bayanlar, iğne oyası yazma modelleri ile ortaya çıkartacakları birbirinden şık yazmalar, tamamıyla kendi arzusuna ve zevkine bağlıdır. Herhangi bir şekilde bir modelleme sınırı bulunmayan iğne oyması zanaatında hayal ve istekler ortaya çıkacak sonucun şekillenmesini sağlamaktadır.

İğne Oyası Yaparak Gelir Elde Etme

Bunun için hali hazırda facebook grupları mevcut. Ev hanımları bu grupları kullanarak internet üzerinden online olarak iğne oyalarını satabiliyorlar. Örnek grup için tıklayınız.

İğne Oyası Modelleri Resimleri

Yükleniyor...