Her Yaşa Özel Tesettür Abiye Şıklığı

HER YAŞA ÖZEL TESETTÜR ABİYE ŞIKLIĞI

Yazın gelmesi ile birlikte düğün ve nişan sezonunu açmış bulunuyoruz. Gideceğiniz özel yerlerde şık görünmek ve ilgi çekmek istiyorsanız sizin için özenle hazırlanan abiye modellerine göz atmalısınız. Tesettür elbise modellerinde vücut tipiniz kadar yaşınızın uygun olması, doğal görünmeniz ve içinde kendinizi rahat hissetmeniz oldukça önemlidir. Yaşınıza uygun abiye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Her-Yaşa-Özel-Tesettür-Abiye-Elbise-Şıklığı

    • 20 li yaşlarda olan kızlar ağır görünümlü olmayan klasik kesimli olsa bile şık görünebilen tarz bir duruşa sahip modelleri seçmelidirler. Bu sebeple ağır güpürlerle süslenmiş kalın dantelli  elbiseler çok tercih edilmemelidir.  Model kadar seçeceğiniz elbisenin rengide son derece önemlidir. Bu yazın patlayan renkleri arasında pudra pembesi,krem , turkuaz yeşili  veya açık mavi sizin için en uygun renklerdir.
  • 40 Lı yaşlarda abiyelerde ağır bir şıklık olur. Renkler biraz daha koyulaşmış yada daha sade renklere pastel tonlarına renkler kaymıştır.  bununla birlikte her ne kadar 20 li yaşlardaki kadar patlayan bir renk kullanamasanızda yinede göz alıcı renkleri tercih etmelisiniz.  saks mavisi , kırmızı bu sezonun en göz alıcı renkleri arasındadır.
  • PEKİ YENİ SEZONDA TESETTÜR ABİYEYE YÖN VERECEK ELBİSE DETAYLARI NASIL OLMALIDIR?

FIRFIRLAR VE KAT KAT KABARAN ETEKLER

  •  Kabarık abiyeler kendisini prenses gibi görmek isteyen bayanlar için ilgiyle hazırlanmıştır.  Gösterişi seven bayanlar uzun kuyruklu abiye modellerinide deneyebilir, böylece özel davetlerde bakışları üzerine çekmesi oldukça normaldir.

fırfır elbise ile ilgili görsel sonucu

IŞILTI İLE SÜSLENMİŞ MODELLER

  •  Kendinden parlayan simli kumaşlar abiyelerde çok sık kullanılıyor özellikle bu sezon bu tarz elbiselere çok sık rastlayacağız. Parlayan kumaşlar daha sade aksesuarlarla birleştiğinde göz yormayan daha şık bir görünüme sahip oluyor.

Ä°lgili resim

Yükleniyor...