Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri

Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri

Her kadının en büyük alışkanlığı olan o pantolonlar..  Hamileyken de pantolondan vazgeçmek mümkün değil. Hamileyken de her modeli keyifle giyebilirsiniz. Hamileyken tarz konuşturan siz olabilirsiniz

DAR PAÇA PANTOLON

Hamilelik pantolon giymeye engel değil ilk 5 ay rahatça dar paça hamile pantolonlarını giyebilirsin .İlerleyen dönemlerde sıkıntı yaşadığında farklı tarzlara yönelebilirsin.

“Çocuk da yaparım, kariyer de” diyen anne adaylarının tercihi kumaş pantolon

Hamilelikte çalışan bir anne adayıysanız hamileler için tasarlanan kumaş pantolonları tercih edip şıklığınızdan ödün vermemiş olursunuz.

 

Rahatına düşkün hamileler için: Bol paça pantolon

Bol paça hamile pantolonları yaz aylarında bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerdendir. Çok daha hafif ve ince kumaşlardan üretilmesi nedeniyle rahat ve oldukça havalıdır!

 

 Kargo pantolon

Rahatlığı ve görünümüyle bu dönemin en çok tercih edilen pantolonlarından biri. Şimdi ise hamile bayanların dolabına girdi. Asi bir görünüm isteyen bayanlar deri ceket ve şapka ile de kombinleyebilir

 

Boru paça hamile pantolonu

Hamile giyiminin arasında boru paça pantolon sık sık tercih edilen modeller arasındadır. Bu  pantolonların bilek boyunda olanları tercih edilir.

Yükleniyor...