Havlu Kenarı Örnekleri 2017

Anadolu kültüründe yoğun olarak çeyiz hazırlıkları yapan genç kızların sıklıkla tercih ettiği ve çeyizinde yer verdiği şık havlu modelleri hem son derece şık bir görsellik hem de son derece fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Genç kızlar veya anneleri tarafından havlu kenarı örnekleri yardımı ile hazırlanan şık ve kullanışlı havlu modelleri, modern çağın ev modası trendlerine uygun oluyor. Bu noktada evlerinde şık ve hoş havlu kullanmak isteyenler bayanlar için farklı tekniklerdeki havlu kenarı örme örnekleri sunuluyor.

Yeni Havlu Kenarı Örnekleri

Genellikle papatya havlu kenarı, tığ oyası havlu kenarı, simli halkalı havlu kenarı ve basit havlu kenarı örneklerinin tercih edildi havlu kenarı örmede bayanlar kendi zevklerine ve havluyu kullanacakları mekanının dekorasyonuna uygun renkler kullanabiliyor. Zengin iplik modeli çeşitliliğindeki geniş yelpazede bulunan renk tonları sayesinde istenilen her renkte havlu kenarı yapılabiliyor. Havlu kenarı yapmak isteyen ancak nasıl yapacağına dair daha önceden bilgi ve deneyimi bulunmayan bayanlar içinde havlu kenarı örnekleri son derece yardımcı oluyor.

İğne Oyası Havlu Kenarı

Evlerde sürekli olarak kullanılan havlular, bayanlar açısından işlevsellikleri kadar görsellikleri ile de ayrı bir önem taşıyor. Bu sebeple de havlu kenarı uygulamaları geçmişte olduğu gibi günümüzde de yaygın şekilde tercih ediliyor. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik olarak oluşturulan havlu kenarı örnekleri sayesinde birbirinden farklı tasarımlarda havlu kenarları örmek son derece kolay duruma geldiği gibi oldukça keyifli hale de geliyor.

 

Yükleniyor...