Çiçekli İğne Oyası Tülbent Modeli

İğne oyası modelleri videolu anlatımlar ile sizlere beğendiğiniz modellerin nasıl yapıldığını anlatmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda çiçekli oyaların devam olarak tülbentler için yapılan iğne oyası modelinin videolu anlatımı mevcut. İyi seyirler. Aklınıza takılan yerleri yorum olarak sorabilirsiniz, elimizden geldiğinice yardımcı olacağız. Zaten detaylı bir videolu anlatım.

Çiçekli İğne Oyaları – İğne Oyası Tülbent

Günümüzde iğne oyası uygulamalarında en sık şekilde tercih edilen modellemelerden birisi olan çiçek iğne oyasının nasıl yapılacağı ile ilgili detaylı anlatım videoda yer alıyor. Doğru ve kusursuz bir çiçek modelinin iğne oyası uygulamaları ile nasıl yapılabileceği, hangi malzemelerin kullanılması gerektiği, doğru iplik seçimi gibi daha pek çok detaya ilişkin olarak ayrıntılı bilgilendirmenin bulunduğu videoda örnek iğne oyası işlemeleri ile son derece pratik şekilde çiçek modeli uygulamasının öğrenilmesi mümkün oluyor.

İğne oyası modelleri arasında en sık şekilde tercih edilen model olarak öne çıkan çiçek modeline dair doğru bilinen yanlışlarda videoda örnek uygulamada yer alıyor. Böylelikle kusursuz şekilde kısa sürede çiçek modelinin birbirinden farklı ürünlerin kenar süslemelerinde herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilmesi mümkün oluyor.

Videolu anlatım yukarıdadır.

Yükleniyor...