Model Yeni, örgü ürünleri ve örgü için ihtiyacınız olan örgü malzemelerini sunar. İster acemi ister deneyimli bir örücü olun, mağazamız örgü tutkusu olan herkes için mükemmel bir yerdir. 

Ayrıca Moden Yeni, gardırobunuzu yenilemek için geniş bir triko ürün yelpazesine sahiptir. Personelimiz tarafından üretilen tüm ürünlerimiz el yapımıdır ve size yüksek kaliteli malzemeler sunmak için titizlikle oluşturulmuştur. 

Örgü malzemeleri Örmeye

yeni başlıyorsanız, özellikle sahip olmanız gereken ilk şeyi bilmiyorsanız öğrenmek biraz zor olabilir. Neyse ki Model Yeni, size satın alınacakların bir listesini vererek örmeye başlamanıza yardımcı olmak için burada. 

Bununla birlikte, sahip olmanız gereken örgü ürünleri şunlardır:

İplik

Birçok insanın örgüyle ilgilenmesinin nedenlerinden biri, mevcut ipliklerin çok çeşitli olmasıdır. Başlangıçta, hemen hemen her türlü ipliği kullanmak istemek normaldir. Ancak zaman geçtikçe, özellikle de onlarca tane oluşturmuşsanız, aralarındaki farkları fark edeceksiniz. 

Bir iplik satın alırken, daha ucuz olmasının daha iyi olduğu anlamına gelmediğini unutmayın, çünkü bitmiş ürün cızırtılı ve giymek rahatsız edici olarak çıkar. Kendinize hangi ağırlıkta ipliğe ihtiyacınız olduğunu ve projeniz için ne kadar kullanmak istediğinizi sorun. Bir fikriniz olduğunda, sahip olduğunuz iplik seçeneklerine dokunun, böylece cildinize karşı nasıl hissettiklerini bileceksiniz.

İğneler 

İğneler, örgü için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden bazılarıdır çünkü onlar olmadan bir ürünü dikemezsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı iğne türleri vardır ve sizin için neyin işe yaradığını görmek için her bir türü deneyerek çıldırabilirsiniz. Örgü ile yapışıp yapışmayacağınızdan emin değilseniz, alüminyum veya plastik iğneler satın almak en iyisidir. 

Dikiş iğneleri 

Dikiş iğneleri, ipliğin uçlarının ayrılmasını önlemek için dokumaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda, süveterin kollarını vücuda bağlamak gibi giysileri birbirine dikmek için de iyi bir yoldur. 

Makas 

Gerçekten de makas işe yarar çünkü projenizdeki fazla ipliği kesmenize yardımcı olur. Makas seçerken sanat ve zanaat için tasarlanmış bir makas satın alabilirsiniz. İpliğin uçlarına zarar vermemeleri için keskin olmaları gerekir.

Tığ kancaları

Tığ kancaları, Fransız düğümünde size yardımcı olarak projenize hoş bir dokunuş yapmanıza yardımcı olur. Bu, ipliğinizin uçları dikilemeyecek kadar kısa olduğunda da kullanışlıdır. Böylece trikonuzun bir parçasını taktığınızda, basitçe kopan parçaya bağlayabilir ve arkadan çekebilirsiniz. 

Dikiş işaretleri

Dikiş işaretleri çeşitli renk ve boyutlarda mevcuttur. Bu küçük şeyler, daha sonra kolayca geri dönebilmeniz için deseninizdeki belirli alanları işaretlemenize yardımcı olur.

Satır sayacı

Bazı örgü projeleri, bir deseni başarılı bir şekilde yapmak için tam sayıda sıra gerektirir. Bir sıra sayacı ile, örmeniz gereken sıraları takip edebilir ve sayabilirsiniz. 

Model Yeni: Sizin için örgü modası
Model Yeni: Yapılması kolay ve eğlenceli örgü projeleri

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *