ziyaret ettiğinizde örgü dünyasını keşfedin! Web sitemiz, sizin gibi yeni başlayanların örgünün neyle ilgili olduğunu daha iyi anlamalarına yardımcı olabilecek faydalı makaleler içermektedir. Bizim yardımımızla, örgü sanatında ustalaşacak ve kısa sürede kendi örgü ürünlerinizi üreteceksiniz! 

arasından seçim Projeler

Örgü projeler için seçeneklerneredeyse çünkü sizin iğneler kullanarak oluşturabileceği öğelerin çok çeşitli sonsuz gibi görünüyor. Yeni hobinizi bulmanıza yardımcı olacak eğlenceli ve kolay ev dekorları, aksesuarlar ve diğer eşyaları keşfedeceksiniz. Örme sadece tek kişilik bir hobi değil, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla da bu keyfi yaşayabilir, aranızdaki bağı sımsıkı tutacak ortak bir ilgi alanı oluşturabilirsiniz. 

Bununla birlikte yapabileceğiniz farklı örgü projelerimizi Modelkeşfedin:

Yeni’deAdorable puflar 

Bir puf veya tabure evinizde çok faydalı olabilir çünkü insanlar üzerine oturabilir ve kendilerini rahat hissedebilirler. Bu tabure, kullanabileceğiniz dekoratif desenler ve renkler nedeniyle evinize kişilik de katabilir. Evde çocuklarınız varsa, özellikle parlak ve soğuk renkler kullandığınızda bu proje onları mutlu edecek. Dev bir top gibi göründükleri için çocuklarınız onlarla birçok kez oynayacaktır. 

Örme bebek şapkası

Örme bone veya şapka takan bir bebekten daha sevimli bir şey yoktur. Bebekler kolayca üşüdükleri için her zaman sıcak tutulmaları gerekir. Onları aynı anda hem sıcak hem de sevimli tutmanın bir yolu, örme bir bebek şapkası giymelerine izin vermektir. Bebeğinizi dışarı çıkarmak veya evde uyumasına izin vermek istiyorsanız, bu büyüleyici örgü şapka en iyi seçenektir. 

Bebekyakışacak bir

patikleri Bebeğinizin örgü şapkasına çokşey istiyorsanız, o zaman bebek patikleri işinizi görecektir! Özellikle sevdiklerinizin dönüm noktalarına imza atmak istiyorsanız, ev yapımı ürünlerin kalbinizde özel bir yeri vardır. Bu bebek patikleri ile bebeğiniz karyolasında mışıl mışıl uyurken sıcacık ve rahat edecek. 

Ek olarak, bunlar anne adayları ve bebek duşları için de harika hediyelerdir. Sadece daha az harcamakla kalmayacak, aynı zamanda içine konan düşünce nedeniyle bu hediyeyi yıllarca hatırlayacaklar.  

Battaniye 

Mobilyalarınıza uyan mükemmel battaniyeyi bulamıyor musunuz? Endişelenme çünkü kendin yaratabilirsin! Bununla örme battaniyeniz için yapmak istediğiniz renge, iplik cinsine ve desene karar verebilirsiniz. Bu projeyi harika yapan şey, kendi ev yapımı ürününüzü üretmiş olmanız ve onu uzun süre kullanmak zorunda kalmanızdır. 

Örgü Kahve ve Çay Cozies 

İçeceğiniz çok mu sıcak? Knit Kahve ve Çay Cozies ile fincanınıza dokunurken veya tutarken dikkatli olmanıza gerek yok çünkü her an elinizi koruyacaklar!

Model Yeni: Örgü için gerekenler
Model Yeni: فوائد الحياكة يجب أن تعرفها

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *