Bikini Modelleri 2017 Yaz Sezonu

İlkbahar aylarının gelmesiyle birlikte her sezon bayanlar açısından havuz başı veya plajda giyilecek bikiniler en önemli gündem maddesi haline gelir. Yaz sezonunda havuzda veya denizde en göz alıcı bikiniyi giymek için sıkı diyet programlarına başlayan ve tabii ki giyeceği bikini için yaz bikini modasını baştan aşağıya inceleyen bayanlar, yaz ayları geldiğinde şık görünüme sahip olmayı arzular. Her yıl olduğu gibi de mağaza vitrinlerini ve reyonlarını birbirinden şık bikini modelleri ilkbahar itibariyle süslemeye başlıyor.

Bikini Modelleri 2017

2017 yaz bikini modelleri de yine vitrinlerdeki yerini en hareketli şekilde almaya başladı. 2017 yaz sezonunda püskül modası tamamıyla geri dönüyor. Özellikle yaz elbise ve bluz modellerinde yoğun olarak kullanılan püsküller, bikinilerde de önemli etkiler oluşturuyor. 2017 yaz sezonu için hazırlanan yaz koleksiyonlarında püsküllü bikini modelleri en trend parçaların başında bulunuyor. Püsküllü kıyafet tasarımlarından esinlenerek, oluşturulmuş püsküllü bikiniler, plaj modası için son derece uygun ve şık bir alternatif oluşturuyor. Dantel ve püskül tasarımlarının bikiniyle buluşması bu yaz plajlarda Latin havası esintisini hissettirecek gibi görünüyor.

Gelinlik Tarzı İşlemeli Bikini Modelleri

2017 yaz sezonunda bikini trendleri arasında bu kez çok sıra dışı bir tasarımda kendisine yer buluyor. Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinliklerden esinlenen düğün tarzındaki bikini modelleri özellikle yazın balayına çıkmayı düşünen yeni evli bayanlar için son derece göz alıcı bir tercih olarak öne çıkıyor.

Yükleniyor...