2019 Transparan Gelinlik Modelleri

Gelinliğinde iddialı ve cazibeli detaylar arayan gelin adaylarının tercihi olan transparan gelinlik modelleri bu yıl ünlü tasarımcıların gelinlik koleksiyonları arasında öne çıkıyor. Transparan gelinliklerin en rahat ve en çok tercih edilen modeli olan üstü transparan gelinlik modelleri tül kumaş üzerine işlenen aplikelerle ve ekru tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Genelde armut vücut tipine sahip gelin adaylarına yakışan bu tarz modellerde transparan detayların sayesinde dikkatlerin üst vücuda çekilmesi ile basenler kolaylıkla kamufle olmaktadır.

Sade ve transparan gelinlik modelleri tüm gözleri üzerinde toplamak isteyen gelin adaylarına çok farklı bir şıklık kazandırıyor. 2019 yılının modasına dahil olan inci işlemeli tül kumaş tasarımıyla çok seksi ve romantik bir görünüm sunan gelinlik modelleri ile zarif ve elegant bir tarz sunulmaktadır. Ayrıca çok daha gösterişli ve iddialı transparan gelinlik modelleri ile hayatının en özel gününe damga vurmak isteyen gelinlere özel tasarlanan derin V yakalı transparan gelinliklerin önemi oldukça fazladır. Elma ve kum saati vücut tipi olan gelin adaylarının rahatlıkla tercih edebileceği transparan gelinlik modelleri arasında derin V yakalı gelinlik modellerinin göğüs dekoltesi ile öne çıkması da ayrı bir stil sunmaktadır.

Transparan gelinlik modelleri için tasarımcıların en çok kullandığı detaylardan olan fransız dantellerinin yeri oldukça önemlidir. Transparan detaylara anlam kazandıran danteller sayesinde hem gösterişli hem de sade bir şıklığı taşımak kolaylaşmaktadır. Balık kesim, A kesim, kabarık model ya da helenistik gelinlik modellerinde kullanılan fransız dantelli transparan tasarımlar her gelin adayının dikkatini çekecektir. Transparan gelinlik modelleri için tüm gelinliğin transparan olduğu tasarımlar da yine dantel detaylarıyla şekillenirken göğüs ve bel altı bölgenin yoğun danteller ile kamufle edildiği diğer bölgelerin ise tül ve dantel detaylar ile transparan olarak şekillendirildiği gelinlik modellerine taşlar, pullar, simler ve boncuklar ile ışıltılı ve gizemli bir hava katılmaktadır. Transparan gelinlik modelleri, 2019 yılında da gelin adaylarının severek tercih ettiği ve vücutlarına yakışan tasarımlarda kolaylıkla yer bulabildiği en özel stillerde vitrinleri süslemektedir.

Yükleniyor...