2018 Trend Saç Modelleri

2018 Trend Saç Modelleri

 

2017, saçlar için harika bir yıldı. Kim Kardashian, uzun boylu sarışın saçları yeniden yüksekliklere taşıdı (ya da uzunlukları mı demeliyiz?), Altın saç trendi ile âşık olduk ve  mükemmel bir uyum gösterdi.

Fakat 2018 şimdiden saç trendleri için daha iyi olduğunu kanıtlıyor ve biz yılın yarısında bile sayılmayız şuan.

Bize güven, bu renk, kesim ve saç modeli fikirleri ile devam eden ciddi bir saç trendi olacak. Bir  kesiminde tatlı uzun saçlar veya şık kısa saçlar olsun, size ilham vermek için bu yazıyı hazırladık.

Kahve Balyajı

Bulunduğunuz ilde yeni bir davet var ve biz yeni bir konsepti seviyoruz! Kahve Balyajı her zamanki tekniği taklit eder, ancak koyu espressodan yumuşak latte tonlarına kadar kahve renkleri kullanır.

Kristalle dolu hayallerimizi gerçekleştiren güncel Instagram trendi. Macentadan yeşil ve pembe ve sarışın uçların pastel tonlarına kadar, çok güzel sergilenmiş bir model.

 Meyve Suyu Saçı

 Sevinç için zıplayan esmerlerin sahip olacağı bir başka eğilim, ‘meyve suyu saçı’ olarak adlandırılan en son renk stilidir. Saç tasarımcısı Alisha McAlister tarafından ele alındığında, şöyle demişti: “Buna ne diyeceğime emin değilim! Karışık meyve renklerinin karışımı. Bu saç rengini basit bir dip ve ton yapıyor diye düşünüyordum. O zaman bir müşterim beni inanılmaz şaşırttı. “Farklı bir şey istiyorum!” Dedi. Bu yüzden stilist seçim amaçlı yeni trendim bu” dedi.  Bu yaz büyük bir beğeni alacağını düşünüyoruz.

 

Gül kahverengi

En sonunda! Esmerlerin yaptırabileceği pastel bir trend! Gül eğilimi kahverengi olan gül gibi sadece henüz daha model olarak tamamlanmadı ancak çok beğenildi. çekiş Model şuan geliştirilme aşamasında. Görünümünüze ulaşmak için saçlarınızı parlak sarı boyamak yerine, daha koyu saç renkleri ile karıştırmanızı önerecek bir stil. Kuaför Thi Thao Tutarafından yaratılan, ağır ve kendini gösteren bir trend olacağı kesin.

 

Büyük Boy Örgüler

Neredeyse moda ayının sonundayız ve bu mevsim saçlarının podyumlarda basit tutulduğunu söylemek doğru olur. Ama Simone Rocha gösterisinde büyük boy örgüler önemli bir yer aldı ve trend olarak çıktı, siyah kadife kurdele ile bağlanmış, romantik saçlar soğuk aylar için mükemmeldir.

Yükleniyor...