İğne Oyası Çiçek Motifi Yapılışı Videolu Anlatım

İğne oyası modelleri videolu anlatımlara devam ediyoruz. Daha önceki bir yazımızda örnek bir çiçek motifi göstermiştik. Bu yazımızda da farklı bir çiçek motifinin yapılışını ekliyoruz.

İğne Oyası Çiçek Motifi Nasıl Yapılır?

Her dönemde iğne oyası modelleri ile ilgili olarak verilen örneklerde görülen ve model örnekleri arasında sıklıkla kendisine yer bulan çiçekli iğne oyasının nasıl yapılacağını merak edenler için kapsamlı anlatım. Çok pratik şekilde bir çiçek modelli iğne oyasının nasıl yapılacağını öğrenmek isteyenler açısından son derece fonksiyonel bir anlatım sunan videoda tek renk bir iplik kullanımıyla pratik çiçekli iğne oyası yapımı anlatılıyor. Özellikle herkesin rahatlıkla yapabileceği bir çiçekli model örneği sunan video sayesinde artık dakikalar içerisinde pek çok farklı ürüne yönelik olarak kendi el emeği ile kendi zevkine uygun şekilde kenar süslemeleri gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. İğne oyasında çiçek motifi yapılışını merak edenler için HD kalitesinde yakın plan uygulamalı anlatım videoda yer alıyor.

iğne oyası çiçek

Siz daha farklı renkler kullanabilirsiniz. Hayal gücünüze kalmış bir iğne oyası modeli.

Videolu anlatım yukarıda youtube olarak mevcuttur. Oradan bakabilirsiniz, anlamadığınız, takıldığınız yerlerde yorum olarak bildirin, yardımcı olalım. Aşağıdaki yazılarımıza da bakabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iğne oyası çiçek İğne Oyası Çiçek Motifi Yapılışı Videolu Anlatım için yorumda bulun

    İğne Oyası Çiçek Motifi Yapılışı Videolu Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İğne Oyası Çiçek Motifi Yapılışı Videolu Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.